Zeytinyagı & Mucize Gıdalar -2(cep boy)

Yazar: Dr. Penny Stanway

KURALDISI YAYINLARI

Unlu tarihci Homeros’un “sıvı altın” dedigi zeytinyagı gercek bir mucizedir; saglıkta, mutfakta, kisisel bakımda mucizeler yaratır.
E, A, D, K vitaminlerinin yanı sıra omega-6 ve omega-3 deposudur; guclu antioksidan ozelligiyle hucreleri yeniler, doku ve organların yaslanmasını geciktirir.

Kalp ve damar hastalıklarına karsı dogal bir ilactır. Kemik erimesini engeller. Sindirim sistemi rahatsızlıklarında etkilidir. Idrar yolları ve safra kesesi iltihaplarını giderir. Anti-kanserojendir. Tansiyonu dusurur, kolesterolu duzenler. Bobrekleri calıstırır. Cildi besler, kepegi ve dokulmeyi engelleyerek sacları korur.

Ne kadar saglıklı oldugu bilinen Akdeniz Tarzı Beslenme’nin temeli zeytinyagıdır; mutfaktaki mucizeleri ve yarattıgı lezzetler saymakla bitmez. Ayrıca “genclik ve guzellik iksiri” oldugu da kesfedilmistir; kisisel bakım urunu olarak da kullanılabilir.
Dr. Penny Stanway zeytinyagının cesitli alanlarda nasıl degerlendirildigini anlatırken, ilac olarak kullanımından yemek tariflerine kadar cesitli ornekler ve pratik oneriler de sunuyor.

Cevirmen: Serpil Demirci
Yayın Tarihi 2013-05-01
ISBN 9752752290
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.