Yuksek Bilinc Kılavuzu

Yazar: Ken Keyes JR

AKASA YAYINLARI

Gercek mutluluga ve ozgurluge erisebilmemizin tek yolu kendimize, diger insanlara ve tum evrene yuksek bilinc duzeyinden bakabilmemizdir. Bu son derece onemli kılavuz, yuksek bilince nasıl ulasabilecegimizi buyuk bir acıklıkla ve rahatlıkla uygulanabilir bicimde anlatmaktadır.
Sık sık mutsuzluk bataklıgına saplanmamızın gercek nedeni, dusuk bilinc merkezlerinde dolasmamız, bizi kolelestiren duygu-destekli bagımlılıklardan bir turlu kurtulamayısımız, beyni-mizi ve zihnimizi gerektigi gibi kullanamayısımızdır. Oysa yuksek bilinc bize kalıcı ve surekli bir mutluluk sunmaktadır.
Bu kılavuz, sistem olarak yeni olmakla birlikte, onu olusturan unsurların cogu binlerce yıldır denenmis ve buyuk bilgeler tarafından onaylanmıstır. Kitapta en etkili yontemlerle formule edilen bu “Mutluluk Bilimi” degisik zamanlarda ve yerlerde insan mutlulugunun ve mutsuzlugunun nedenlerini kavrayan bilgelerin omuzlarında yukselerek gercege donusmustur. Kitabı okuduktan sonra asagıdaki okur goruslerine sizin de katılacagınıza ictenlikle inanıyoruz:
“Bu kılavuz son derece umutsuz oldugum bir donemde hayatıma girdi ve beni derinden etkileyen ogretisiyle her seyi mucizevi bir bicimde degistirdi. Ilk kez karsılastıgım yontemler olaganustu ise yarıyor! Onları kararlılıkla uyguluyorum ve surekli mutlu ve huzur dolu olmanın nasıl bir sey oldugunu artık biliyorum.”
“Yirmi yıldır bilinc gelisimi uzerine yuzlerce kitap okudum ama bu kadar ilham verici, sonuc getirici ve yararlı olan bir eserle ilk kez karsılastım.”
“Bu kılavuz en yakın arkadasım, surekli yoldasım oldu. Onda ihtiyac duydugum her seyi buldum.”
“Bu kitabın onemini anlatmaya sozcukler yetersiz kalır. Onu insanlıga yapılmıs cok onemli bir yardım olarak degerlendiriyorum.”
“Bu kılavuz hayatımı inanılmaz bir bicimde degistirdi. Yuksek bilinc yolculugu bence yapılabilecek en muhtesem ve gercek degere sahip tek yolculuk…”

Cevirmen: Semra Ayanbası
Yayın Tarihi 2014-04-28
Orjinal Adı Handbook to Higher Consciousness
ISBN 9756793879
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 256
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13 x 19.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.