Yoruk Ali Efe

Yazar: Ismail Bilgin

TIMAS YAYINLARI

Yazar, dokuz yas ustu icin kaleme aldıgı Kurtulusun Kahramanları dizisinde, genc okurları Kurtulus Savası sırasında isgallere karsı memleketlerini canla basla savunan gercek kahramanlarla tanıstırıyor.

Istanbul, Izmir, Antep, Trabzon, Maras, Aydın, Kutahya, Erzurum, Izmit gibi yurdun dort bir yanında yasanmıs heyecan dolu kahramanlık hikayelerini gencler ellerinden bırakamayacaklar.

Kurtulusun Kahramanları dizisi hem saglayacagı tarihi alt yapı hem de kazandıracagı ahlaki degerler bakımından, yabancı kulturlerin kahramanlarını benimsemek durumunda kalan gencler icin muhtesem bir alternatif.

Kurguların birbirinden bagımsız oldugu on kitaptan olusan Kurtulusun Kahramanları dizisinde her kitap bir kahramanın tehlike, macera ve cesaret dolu hikayesini anlatıyor.

Omru boyunca haksızlıklara karsı mucadele eden, gucsuzleri zalimlerin kotuluklerinden koruyan, Aydın Yunan askerleri tarafından isgal edildiginde de buranın kurtarılmasında cetesiyle beraber buyuk bir rol ustlenen unlu bir efe, Yoruk Ali Efe…

Yayın Tarihi 2013-02-26
ISBN 6051140636
Baskı Sayısı 6. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 96
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 12.3 x 19.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.