Yenilmez Erkek Kitabı

Yazar: Huw Davies

TUDEM YAYINEVI

Kızlar icin muhtesem gorunmek, erkekler icinse yenilmez olmak artık cok kolay!

“Muhtesem Kız Kitabı” ve “Yenilmez Erkek Kitabı”. Kimsenin elinden bırakmak istemeyecegi bu kitaplar, icerisinde denenmis ve kanıtlanmıs pek cok ilginc bilgi barındırıyor.

Yuz bakım kremi nasıl yapılırı Spor dersinde nasıl guzel gorunulurı Muhtesem kar beyaz tatlısı nasıl yapılırı Eski bir palto nasıl yenilenirı Luks bir restoranda nasıl yemek yenirı Kalabalıkta nasıl goze carpılırı “Muhtesem Kız Kitabı” tum bu soruların cok daha fazlasına yanıt bularak; kızları, guzellikte, mutfakta, sporda, okulda ve hayatın her anında muhtesem olmaya davet ediyor! Kitapta gundeme getirilen tum konular, her kızın ilgisini cekebilecek turden. Her yerde, her kosulda ve her ortamda muhtesem gorunmek artık cok kolay.
Muhtesem Kız Kitabı” sayesinde diger kızları kıskandırmak isten bile degil!

Nasıl hokkabaz olunurı Penaltı nasıl atılırı Acıya nasıl katlanılırı Zafer turu nasıl atılırı Hayranlarla nasıl basa cıkılırı En iyisini yapıp en iyi nasıl olunurı “Yenilmez Erkek Kitabı” tum bu soruların cok daha fazlasına yanıt bularak, erkekleri sporun tum dallarında yenilmez olmaya ve basarıdan basarıya kosmaya davet ediyor! Kitaptaki ipuclarını ve detaylı acıklamaları takip ederek, yenilmezlige dogru hızlı adımlarla yuruyerek farkınızı hissettireceksiniz. Kimse sizi alt etmeyi hayal bile edemeyecek!

Tatil donemlerinde, genclerin hosca vakit gecirmesine olanak saglayan bu kitaplar, okurların kisisel gelisimlerine katkıda bulunmayı da ihmal etmiyor.

Cevirmen: Ayda Akca Akkoc
Yayın Tarihi 2010-12-31
ISBN 9944695107
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 136
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.