Yeni Reklamcılık

Yazar: Atilla Aksoy

ISTANBUL BILGI UNIVERSITESI

Reklamcılık birinci yuzyılını geride bıraktı. Ne var ki, gectigimiz yuzyılla birlikte reklamcılıga ve pazarlamaya iliskin tarihe gomulmus pek cok dusunce kalıbı pratigimizde hala egemenligini surduruyor. Turkiye’nin en saygılı ve en deneyimli reklamcılarından biri olan Atilla Aksoy’un elinizdeki calısması, bir butun olarak reklamcılık sektorunun onunde bir engel olarak duran bu kliseleri bir bir yıkarken yarının reklamcılıgı konusunda da onemli bir rehber olusturuyor.

Reklamın nasıl isledigine iliskin kuramsal gelismelerin yanı sıra reklamcılık, markalastırma ve pazarlama pratigine yonelik cok onemli ve aydınlatıcı bilgilerle donanmıs Yeni Reklamcılık konuya iliskin Turkce’de yayınlanmıs en kapsamlı ve en onemli calısma niteliginde.

Dunyanın cesitli yorelerinde uygulanmıs yetmise yakın yaratıcı calısma orneginin yer aldıgı ve Istanbul Bilgi Universitesi Yayınları’nın Pazarlama Iletisimi dizisinin ilk kitabı olan Yeni Reklamcılık sektor calısanları ve reklamverenler kadar markalarının basarısı icin ugras veren tum pazarlama yoneticilerinin de ilgi odagına oturacak.

Yayın Tarihi 2005-11-16
ISBN 975617630x
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 262
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 19 x 24 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.