Yatak Efsaneleri

Yazar: Dr. A. Cem Kece

PUSULA YAYINEVI

Cinsellikle ilgili dogru bilinen yanlısları merak mı ediyorsunuzı Hurafeler, cinsel mitler veya cinsellikle ilgili uydurmalar hayatınızı mı karartıyorı Evlilik veya cift iliskilerinizde; yakınlık, sehvet, atesli sevismeler, birlikte guzel zaman gecirmek, anlamak, anlasılmak, yaratıcılık, cesitlilik ve cesaret gerektiren bir cinsellik mi bekliyorsunuzı Cinsel hayatınız kıpırtısını mı kaybettiı Sevismenize biraz aykırı renkler katabilmek icin neler mi vermezdinizı Yatak Efsaneleri adlı bu kitap sizin icin yazıldı. Cinsellik, evlilik ve yakın iliskiler uzerine bilimsel gercekleri ve onerileri ele alan bu kitabı okuduktan sonra hurafelerinizden kurtulacaksınız; seksten, iliskilerinizden ve partnerinizle olan iletisiminizden daha fazla keyif alacaksınız.

Cocuklugumuzda hem ebeveynlerimizin hem de icinde yasadıgımız toplumun ic dunyamıza ektigi dusunsel ve duygusal tohumlarla buyuyoruz. Bazılarında bu tohumlar saglıklı ve mutlu bir cinsellik, sevgi, saygı ve yakınlık kaynagı oluyor. Ancak ne yazık ki bircok kiside bu tohumların arasına hurafeler yani cinsellikle ilgili dogru bilinen yanlıslar, cinsel mitler veya cinsellikle ilgili uydurmalar karısıyor. Bu durumda insanın hayatı utanc, korku, sucluluk, gunahkarlık ve kendi kendini cezalandırma duyguları yuzunden cekilmez bir kabusa donebiliyor. Bu tohumlar biz buyudukce filizleniyor ve yetiskinlik hayatımızda cinsel duygularımızı, partnerlerimizle olan iliskilerimizi, seks davranıslarımızı, dolayısıyla baskalarıyla kurdugumuz cinsel ve yakın iliskileri etkiliyor.

Turkiye’nin unlu psikoterapistlerinden olan Dr. A. Cem Kece’nin yıllar suren deneyimlerine dayanarak hazırladıgı Yatak Efsaneleri, cinsel hayatı ve yakın iliskileri ebeveynlerinin ve toplumun deger yargılarının etkisinde, hatta kontrolu altında olan genclere ve yetiskinlere bekledikleri yardım elini uzatıyor. Ciftlerin gerek yatakta, gerekse yatak dısında cinsellik konusunda daha iyi bir iletisim kurabilmelerini, cinsel yaramazlıklar yapabilmelerini, hem kendi vucutlarına hem de partnerlerinin vucutlarına ısınabilmelerini, birbirlerinin vucutlarından haz alabilmelerini ve cinsel duyumlar yoluyla sevgilerini gosterebilmelerini amaclayan Yatak Efsaneleri kitabını, cinsellik ve iliskiler konusunda kendini "yeterli", "iyi" veya "normal" kabul edenler de dahil olmak uzere herkese tavsiye ediyoruz. Cunku bu kitaptan ogreneceginiz cok sey var. Okuyunca bu tavsiyeye hak vereceksiniz.

Saglıklı ve mutlu bir cinsel yasam dilegiyle…

Yayın Tarihi 2012-01-01
ISBN 6058739628
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 180
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 14 x 20 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.