Yasam Her Gun Yeniden Baslar

Yazar: Cheryl Richardson

ARKADAS YAYINLARI

Daha iyi bir yasamı; kendinizi, degerlerinizi ve en derinlerdeki isteklerinizi daha cok yansıtan bir yasamı ne kadar sık dusluyorsunuzı Yorucu bir haftanın sonunda, bavulunuzu toparlayıp her seyi geride bırakarak gitme dusunu kac kez kurdunuzı

Yasam Her Gun Yeniden Baslar, degisimi amaclayan guclu bir yıllık programın kitabıdır. Bu program, her seferinde yasamınızın bir haftasını degistirmenize destek olmak uzere hazırlanmıs elli iki basit ama derin denemeden olusur. Her bolum, o haftanın konusuyla birlikte, hızla ve kolayca eyleme gecebilmenize yardım icin, Harekete Gecin Cagrısı ve Kaynaklar kısımlarını da icerir.

Kullanımı kolay ve okuması eglenceli olan bu ev odevi, Cheryl Richardson’ın yayınevimizce yayımlanmıs diger kitabı olan Duslediginiz Yasamı Yaratın ile birlikte okunacak mukemmel bir kitaptır. Yasamınızda haftalık programlara gore degisiklik yapmaya basladıgınızda, yasamın o gune dek tanımadıgınız yonlerinin onunuze serilmesine sasırmayın. Dagınıklıgı temizledikce, sagduyunuzun sesini dinledikce, kisiliginizi guclendirdikce ve daha yuksek nitelikli bir yasama kendinizi yonlendirdikce, yasamınızın kayıp yonlerinin bir araya gelerek olaganustu bir butun olusturduklarını goreceksiniz.

Yeni bir yasam icin her gun yeni bir fırsattır!

Cevirmen: Nazan Boylu
Yayın Tarihi 2001-11-16
ISBN 9755092781
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 224
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.