Vahsi Yasam – Gizemli Surungenler (Dvd Ekli)

Yazar: Kollektif

BOYUT YAYIN GRUBU

Boyut, kultur hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek; dogal hayatın kapılarını sizin icin acıyor ve Vahsi Yasam belgesellerini BBC Motion Gallery farkıyla evinize getiriyor. Ustelik 50 dakikalık DVD’niz de kitapla birlikte sizin olacak. Heyecanlı bir dunyaya dogru yolculuga cıkmaya hazır mısınızı

Muhtesem Vahsi Yasam kitaplarından Gizemli Surungenler’de; ejderha kertenkeleleri, bukalemunlar ve iguanalar ile ilgili en onemli bilgiler yer alıyor. 72 sayfalık Gizemli Surungenler kitabında, yasam alanları, beslenme sekilleri, turlere ozgu ozellikleri ve yeryuzunde dagılımları da dahil bu ilginc hayvan turlerini tamamı renkli gorseller esliginde tanıma imkanı bulacaksınız.

Vahsi Yasam Gizemli Surungenler DVD’sinde ise, milonlarca deniz kusunu kendisine ceken Hawaii Adası’nda bir gezintiye cıkıp, dunyanın dort bir yanındaki adaları yasam alanı olarak secen turlerle tanısacak ve renklerin hayvanların yasamları uzerindeki inanılmaz etkilerini izleyeceksiniz.

Vahsi Yasam, alt turlerin sınıflandırıldıgı grafikler, baska hicbir yerde goremeyeceginiz muhtesem renkli fotograflar ve illustrasyonlarla desteklenmis kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallery’nin olaganustu goruntulerinin yer aldıgı DVD’leriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebilecegi onemli bir kılavuz niteliginde.

Yayın Tarihi 2011-05-05
ISBN 9752308497
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 72
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kuse Kagıt
Boyut 13.5 x 19 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.