Vahsi Yasam 2 – Besleyici Turler (Dvd Ekli)

Yazar: BOYUT YAYIN GRUBU

Boyut vahsi dogayı evinize getirmeye devam ediyor! Yogun ilgiyle karsılanan ilk serinin ardından, simdi de Vahsi Yasam belgesellerinin ikinci serisi cıktı! Yine BBC farkıyla, 25 adet kitap ve 25 adet DVD daha sizleri bekliyor!

Muhtesem Vahsi Yasam kitaplarından Besleyici Turler’de; agackakanlar, toygar familyası, ipekkuyruk familyası, dag bulbulleri, kargalar ve sıgırcık familyası yer alıyor. 72 sayfalık bu kitapta yasam alanları, beslenme sekilleri, turlere ozgu ozellikleri ve yeryuzunde dagılımları da dahil bu ilginc hayvan turlerini, tamamı renkli gorseller esliginde tanıma imkanı bulacaksınız.

Vahsi Yasam Besleyici Turler DVD’sinde ise, arac-gerec kullanan sempanzeler, langurların cagrılarını anlayabilen benekli geyikler ve cilingirlik yapabilen kuzgunlarla tanısacak, hayvan krallıgında bir yerden bir yere gitmek icin turlerin nasıl yontemler kullandıgını goreceksiniz.

Vahsi Yasam, alt turlerin sınıflandırıldıgı grafikler, baska hicbir yerde goremeyeceginiz muhtesem renkli fotograflar ve illustrasyonlarla desteklenmis kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallery’nin olaganustu goruntulerinin yer aldıgı DVD’leriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebilecegi onemli bir kılavuz niteliginde.

Derleyici: Bulent Ozukan
Yayın Tarihi 2012-05-07
ISBN 9752309340
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 72
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kuse Kagıt
Boyut 13.5 x 19 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.