Tarzan (Dvd)

Yazar: Reinhard Klooss

FIDA FILM

Edgar Rice Burroughs tarafından yaratılmıs, tum zamanların en sevilen kahramanlarından Tarzan’ın hikayesi yeniden kurgulandı ve simdi, animasyon filmi olarak yeni nesil ile bulusuyor.

Gunumuz. John Greystone ve karısı gizemli bir goktasını inceledikleri sırada bir helikopter kazası gecirir ve hayatlarını kaybederler. Asıl adı John Clayton olan ogulları Tarzan®, trajik olay sonrasında kendini ucsuz bucaksız bir ormanda bulur. Bir maymun surusu tarafından kendi yontemlerince beslenen ve yetistirilen Tarzan®, uzun yıllar boyunca insan ırkıyla hicbir iletisimi olmadan buyur.

10 yasına geldiginde ise yasadıgı ormanda hayatında gordugu en guzel sey ve o zamana kadar gordugu ilk insan olan Jane Porter ile karsılasır. Babasının yaptıgı bir kesif gezisine eslik etmekte olan Jane, hayvanlar tarafından yetistirilen Tarzan®’ın derinlerinde yatan insancıl icguduleri ortaya cıkarır. Jane’e asık olan Tarzan® gercek hayata donmeye basladıgında karsılastıgı durum ise korkunctur. Ailesi bir ucak kazasında oldukten sonra aile sirketlerini ele geciren Greystoke Energies’e karsı savas acan Tarzan®, hem evini hem de sevdigi kadını kazanmak icin amansız bir mucadele baslatır.

Dil: Turkce-Ingilizce
Altyazı: Turkce – Ingilizce
Sure:94 dk.

Yayın Tarihi 2015-03-11
ISBN 9004502386
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil INGILIZCE,TURKCE
Boyut 13 x 19 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.