Suphe

Yazar: Michael Robotham

ITHAKI YAYINLARI

Joseph O’Loughlin’in gorunuste mukemmel bir hayatı vardır; harika bir es, sevgi dolu bir cocuk ve psikolog olarak basarılı bir kariyer. Ama bu kusursuz tablo, baslangıcta sıradan gorunen bir cinayetle dagılıverir.
Genc bir kadının, onlarca bıcak yarasıyla adeta dogranmıs haldeki cesedi bir su kanalının kıyısında bulunur. Otopsi raporuna gore, imkansız gorunse de bu yaralar kurbanın kendisi tarafından acılmıstır. Polis, bu olayın bir intihar mı yoksa cinayet mi oldugunu aydınlatmak icin O’Loughlin’in yardımını ister. Kurbanın yuzu, unutmaya calıstıgı olayları hatırlatan bir hayalet gibi Joe’nun hayatına nufuz edecektir.
Joe, bir yandan da agır psikolojik sorunları olan genc hastası Bobby Moran’ın aklın sınırlarını zorlayan kabuslarıyla basa cıkmaya calısmaktadır. Gercekse, kabuslardan cok daha urkutucu ve ugursuzdur.
Kısa sure sonra Joe’nun hayatı, gecmisin hayaletleriyle dolu cok parcalı bir bilmeceye doner. Katilin ustaca kurulmus maskesini indirmek ve ailesini korumak icin butun riskleri almak zorundadır.

Suphe en iyiler arasındaki yerini tartısılmaz bir basarıyla alıyor.
Sunday Telegraph

Dinamik bir kurgu, cok parcalı bir bilmece ve tırnak yediren bir gerilim.
Mirror

Cevirmen: Zuhal Bilgin
Yayın Tarihi 2005-12-19
ISBN 9752732011
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 477
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.