Sorularla: Windows 98

Yazar: Ahmet Ozhan

PUSULA YAYINCILIK VE ILETISIM

Hayatımızın icine buyuk bir olcude girmis bir teknoloji olan bilgisayar ve adı bilgisayarla beraber anılan Windows 98… Yeni bilgisayar sahibi olduysanız veya bilgisayar almayı dusunuyorsanız ogrenmeniz gereken ilk sey Windows 98’dir. Her kitabın anlatmadıgı fakat cok isinize yarayacak bilgileri, her duzeyden Windows 98 kullanıcısı icin hazırlanmıs olan bu kitapta bulabilirsiniz.

Kitap Windows 98 kullanıcılarının her konuda sordugu ya da soracagı 219 soru ve bu soruların ayrıntılı cevaplarından olusuyor. Windows 98’in genel kullanımı, Internet Explorer, Outlook Express, ag iletisimi, coklu ortam gibi baslıklar altında yasadıgınız sorunların cozumlerini ve aradıgınız soruların cevapları…

Bu cevaplar sadece soz konusu problemi cozmekle kalmıyor, o konuya iliskin genis bir cerceve de sunuyor okuyucuya. Hicbir soru, “sadece” cozum gosterilerek cevaplanmıyor, o cozumun nasıl yapıldıgı, neden Windows 98’de bu yola gidilmesi gerektigi anlatılıyor…

Soru-cevap yontemi, pek cok konunun ayrıntılı ve kavramsal bir sekilde acıklanmasını saglıyor. Windows 98’in ozelliklerini anlatan baska kitapların aksine, bu kitapta her sey son derece somut ve problem cozme duzeyinde ele alınmıs.

Kitaptaki 219 sorudan bir kısmı mutlaka sizin de kafanızı kurcalamıstır, bir kısmının yanıtını bir yerlerden bulmus olabilirsiniz. Bir kısmı sizin icin cevapsız kalmıs olabilir. Bazı problemlerle ise henuz karsılasmamıs bile olabilirsiniz. Her durumda, Sorularla Windows 98, PC kullanırken cok daha verimli ve hızlı olmanızı saglayacak.

Sorularla Windows 98 kitabının bir baska onemli yanı da su: Oteki kitaplar gibi basından sonuna kadar okumak zorunda degilsiniz!

ISBN 9757092460
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 320
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi 1. Hm. Kagıt
Boyut 16 x 24.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.