Siyonistlerin Nihai Dunya Duzeni

Yazar: Robert H. Williams

OZAN YAYINCILIK

Genel olarak dunya uzerindeki tum insanlar iki ana gruba ayrılacak, Israil kavminden olanlar ve olmayanlar. Birinci gruptakiler iyiler olacak; tek, evrensel Tanrının istekleri dogrultusunda yasayacaklar. Ote yandan geri kalan tum insanlar gunahkarlıkları nedeniyle nefret edilenler arasında yer alacaklar. Ideal cag balamadan once yok edilerek bu dunyadan silinecekler.
(The Jewish Utopia, sy. 37)

Yahudi fanatiklerin faaliyetleri ve diger halklarla ilgili yukarıdaki ifadelere benzer dusunceleri, dunyadaki siyasal yapı ile ilgili ikiyuzlulukleri, Ortadogu ile ve ulkemiz de dahil Ortadogu’ya komsu diger ulkelerle ve bu ulkelerin halklarıyla ilgili vahsi planlar, Kudus merkezli kurmak istedikleri Dunya Imparatorlugu senaryolarını yapıtasları, bu kitapta yeralan bilgi ve belgelerin tartısmasız ortaya koydugu verilerdir.

Israil’in kurucu basbakan Ben-Gurion tarafından soylenen; Bu savasa sadece bu kucuk devlet icin girmedik sozu de gostermektedir ki; Siyonistlerin teolojik tarihi ile siyasal tarihi icice gecmistir ve bugun Israil’in bolgemizde ve dunyada uyguladıgı siyaset Tevrat kaynaklı bir siyasettir.

Tarihsel akıs icerisinde; Siyonistlerin bolgemiz ve dunyanın gelecegi ile ilgili Tevrat kaynaklı siyasetlerini bu derece acık bicimde ortaya koyabilecek baska bir veri yoktur.

Yayın Tarihi 2006-04-20
ISBN 9757891940
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 184
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.