Sevgi Mesajları

Yazar: SIS YAYINCILIK

Eskiden duygu ve dusuncelerimizi mektuplarla iletirdik birbirimize. Ancak zaman, teknoloji sayesinde oyle hızlandı ki, yetismekte gucluk ceker olduk. Kendimize ayırdıgımız zamanlar ne kadar da kısaldı. Tam bu sırada cep telefonları girdi hayatımıza. Bir sure sonra ozel anlarımızı hayatımızın tum zamanlarına yaymayı ogrendik.
Hayatımızdaki hersey modernlesmisken, cumlelerimiz de modernlesti. Onları da kısaltmak zorunda kaldık. Hayat oyle hızlı geciyordu ki uzun uzun dusunup, derin derin anlatmaya hic zaman kalmadı. Ancak yine de soylemek istedigimiz cok seyler vardı ve arayısa gectik.
Bu kitap tam bu sırada devreye giriyor. Sizler icin arastırdık, dusunduk, tasındık. Cevremizdeki insanlara danıstık. Siir kitaplarını karıstırıp, sevgi dolu sarkılarla doldurduk kulaklarımızı. Madem cep telefonlarımız var, oyleyse onunla aktaralım dedik sevgi yuklu yureklerimizi birbirimize. Hayatınızı kolaylastırmayı hedefledik. Ilham perileriniz teknoloji yuzunden sizi terk etmisse, bu kitabı acarak perilerinize tekrar kavusabilirsiniz. Ya da isin kolayına kacıp buradaki cumleleri oldugu gibi kullanabilirsiniz.
Umarız icinde bulundugumuz teknoloji dunyası, icindeki sevgiye ve sevgi cumlelerine zarar vermez. Okumayı hic ihmal etmeyin ki modernlik sizi sagırlastırmasın, duygularınız korelmesin; yurekleriniz sevgiyle dolup tasmayı ihmal etmesin.

Derleyici: Emel Erdogan
Yayın Tarihi 2010-01-01
ISBN 9756938102
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 96
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi 2. Hm. Kagıt
Boyut 7.5 x 11.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.