San, Sohret ve Paranın Bedeli

Yazar: Ozkan Pektas

DESTEK YAYINLARI

SANLI, SOHRETLI, ZENGIN VE ENDISELI

“Kaygıları yasamlarının en onemli parcasıdır. Her seyi kontrol etme arzuları muthistir; Sekreterleri, soforleri, korumaları, ascıları, menajerleri bazen eslerinden daha onemlidir. Anlamları olmayan ayrıntılarla ugrasmaktan zevk alırlar. Dunyaları karmasık degil, sadece farklıdır. Psikiyatrik gorusmeniz aniden Rusya’daki dogal gaz rezervlerine ya da gidilmesi gereken yeme-icme mekanlarına kayabilir. Herkes onlardan bir seyler ister; Okul, ciftlik, zam, album, konser, para, is ya da imkansız istekler! Basın surekli peslerindedir ve haklarında olur olmaz yazılar yazılır.

Ozkan Pektas

Onlar “sıradan” insanlar degiller. VIP olarak adlandırılan bu insanlar icin yasam cogu zaman sıradan insanlardan cok daha zorluklarla dolu olabiliyor. Haliyle onların sorunlarına cozum bulabilmek de o denli zor bir is.

Psikiyatride 26 yılı geride bırakan Doc. Dr. M. Ozkan Pektas, psikiyatri pratiginin neredeyse tamamında VIP hastalarla ilgilendi. VIP tanımına uyan her meslekten insanla tanıstı; Evlerine, isyerlerine, ozellerine, ruhlarına girdi. VIP’lerin, tanınmıs insanların, sohretlerin ve cocuklarının psikopatolojilerini, yaklasım bicimlerini gozlemledi, tanı ve tedavilerini yuruttu…

Bu kitap iste boyle bir deneyimin urunu.

Guc nedir, nasıl elde edilir, liderlik ozellikleri onceden anlasılabilir mi, sohret nasıl yakalanır, servet sahibi insanlar nasıl yasar, cocukları ne durumdadırı Gunu gelip de psikiyatrik sorunlarla kapınızı caldıklarında nasıl davranmalı, o gune nasıl hazırlanmalısınızı

Ozkan Pektas, iste bu soruların cevaplarını veriyor meraklısına. Whitney Houstan’dan Amy Winehouse’a kadar dunyadan pek cok orneklerle… Okudugunuzda san, sohret ve paranın “huzur” getirmedigini gorecek, ve cok sasıracaksınız.

Yayın Tarihi 2013-02-12
ISBN 6055151478
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 240
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.