Samanların Erk Hayvanları

Yazar: Gary Buffalo

OKYANUS YAYINLARI

Tarih boyunca hayvanlar insan icin bedensel destek, ruhsal icgoru saglayarak fiziksel, tinsel ve cinsel acıdan onemli roller ustlemistir.
Hemen tum yaradılıs oykulerinde hayvanların dunyamız uzerinde bizden daha uzun suredir var oldugu anlatılır. Atalarımız nesnel yasamlarının cogunu hayvanlara bagımlı olarak gecirmislerdir. Insanların dunyayı bicimlendirmesinde hayvanların buyuk katkısı olmustur.
Insanlarla karsılastırdıgımızda, hayvanlar daha buyuk nitelige ve erke sahiptirler. Hayvan turlerine baktıgımızda bunların insandan daha hızlı kosan, yuzen, goren, duyan ve koku alan, agaclara, kayalara daha hızlı tırmanan, daha iyi avlanan ve daha iyi ucan canlılar oldugunu goruruz. Bu yuzden de atalarımızın hayvanları bir egitmen, bir dost ve hayatın gizemlerini gormede bir kılavuz olarak gormeleri sasırtıcı degildir.
Tarihsel olarak Samanizm, hayvanların insan yasamında ve hayatta kalmada can alıcı bir rol oynamıs olan kabile kulturlerinde gelismistir. Saman inancına gore, her hayvanın yaradılıs surecinin bir parcası olması nedeniyle bir etki vardır ve bu erk de kendi icinde bir bilgelik tasır. Yine samana gore Yuce Ruh, doga ve hayvanlar aracılıgıyla sizinle psisik bir bag kurar ve yasam yolunuzda size kılavuzluk ederek, icgoru saglayacak bilgiler verir.
Iste bu kitap, bu anlayıstan yola cıkılarak hazırlandı. Bu kitap hazırlanırken yazarların Amerikan yerlilerinden duydukları oykulere ve edinmis oldukları ogretilere, ayrıca hayvanlardan sezgisel olarak kazanmıs oldukları bilgilere yer verilmistir.
Samanların Erk Hayvanları, hayvanları kendilerine has ozellikleriyle tanımada ve onların insanlar icin tasırdıgı enerjileri ve mesajları anlamada onemli bir kaynak.
Var olus savasımındaki yol arkadaslarımızın icsel evrenine bir kesif gezisi…

Yayın Tarihi 2007-12-24
ISBN 00
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 208
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi 3. Hm. Kagıt
Boyut 15.5 x 22.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.