Ruhun Pusulası

Yazar: Lynn A. Robinson

AKASA YAYINLARI

"Eger, daima en yuksek hayrınızı gozeten bilge yanınızla baglantınızı guclendirmeye hazırsanız, Ruhun Pusulası’nın sundugu pratik yolu izlemelisiniz. Bu kitap dunyayla paylasmaya geldigimiz ozgun yeteneklerimizi onurlandıran bir yasamı nasıl surdurebilecegimizi gosteriyor."
– Cheryl Richardson-

"Ruhun Pusulası, hepimizin icinde bulunan evrensel bilgelikten nasıl yararlanacagımızı gosteriyor. Cok guzel yazılmıs, mesajını etkili bicimde ifade eden, mutlu ve basarılı bir hayat yasamak icin gereken aracları saglayan bu harika kitabı yurekten oneririm.
– Lama Surya-

"Lynn Robinson, sezgiye dayalı yasamanın nasıl iyi yasamanın zevkli ve pratik bir anlamdısı oldugunu gosteriyor. Ruhun Pusulası’nı yeni, uygulanabilir ve hemen atılabilecek cok yararlı adımlarla dolu buldum."
– Victoria Moran-

"Bu kitabı ve sundugu berrak, sevinc verici bilgeligi cok sevdim. Eger hayallerinizdeki yasamı yasamak istiyorsanız, iste rehberiniz! Lynn Robinson, ustaca bir anlatımla cok yararlı bir rehberlik sunuyor. Bu kitabı anında ilham almak icin el altında bulundurun."
– Mimi Doe-

Cevirmen: Nedret Sanlı
Yayın Tarihi 2004-04-05
Orjinal Adı Compass of the Soul
ISBN 9756793597
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 237
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13 x 19.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.