Rabay Kurye Tuncay Guney Ergenekon’u Anlatıyor

Yazar: Saban Arslan

TRUVA YAYINLARI

Yedi yıl once, “gizli bir el tarafından” tozlu raflara kaldırılan ifade kasetlerinde yer alan iddialar, komplo teorisyenlerine cıtalarını yukselttirecek kadar vahimdi. Susurluk kazası sonrasında ortaya dokulen, kirli iliskiler agına ragmen, ifade vermeye bile gitmeyen donemin generalleri ile Turkiye’nin en etkin asker, isadamı, siyasetci ve gazetecilerini hapse gonderen bu ifadeler, ilk kez gazeteci Saban Arslan tarafından gazete okuyucusuna ulastırıldı. Gunlerce gazete mansetlerine tasınan bu ifadelerin bugune kadar hicbir yerde yayımlanmayan cok onemli ayrıntıları, yine ilk kez “Rabay ‘Kurye Tuncay Guney Ergenekon’u anlatıyor” kitabında okuyucuyla bulusuyor.
Yine Turk basınında ilk kez Saban Arslan’a konusan Tuncay Guney, gerek ozel yasamıyla ilgili, gerek Ergenekon orgutu ve yurutulen sorusturmayla ilgili cok onemli ayrıntıları da yine ilk kez Saban Arslan’a anlattı. Bu ayrıntıları, Tuncay Guney’i anlatan baska hicbir kitapta bulamayacaksınız.
Bu kitabın ayrıca soyle bir iddiası da var: Aylardır medyada yer alan iddialarla ilgili kafası karısanlar, Ergenekon denilen orgutle ilgili en gercek bilgilere sahip olmak isteyenler, okumaya oncelikle, “Rabay-Kurye Tuncay Guney Ergenekon’u anlatıyor” kitabından baslamalı. Bu kitabı okuduktan sonra, daha once hicbir sey bilmediginizi fark edeceksiniz, adeta “gozunuz acılacak”…

Yayın Tarihi 2008-11-01
ISBN 9944212656
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 264
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.