Pratik Bilgiler & 2000’in Uzerinde Hayatımızı Kolaylastıran Dogal Formul

Yazar: Emine Sekercioglu

PLATFORM

Tebrikler! Pratik Bilgiler ve Ipucları kitabını evinizin kutuphanesine alarak kendinize buyuk bir iyilik yapmıs oldunuz. Bakın ileride dedigimizin ne kadar dogru olduguna inanacaksınız. Bu kitap sizin icin bir vazgecilmez basvuru kitabı olacaktır. Gunluk yasamınızda ev, mutfak, banyo, bahce, atolye, ofis hatta tatilde bile… Zaman kazandıran ipucları, cok sayıda oneriler, pratik bilgiler.
Bir oturusta roman okur gibi okunup bir kenara bırakılabilecek bir kitap degil ama surekli yanınızda bulunması gereken bir calısma.
Ev hanımları, burolarda calısanlar, bahcıvanlar, hayvan bakıcıları, araba bakımı yapanlar ve daha yuzlercesi mutlaka size de yararlı olabilecek bilgileri bulabileceksiniz.
Kısacası okuyucularımızın hızlı bir sekilde ihtiyac duydukları her turlu bilgiyi ve ipucunu bulabilecekleri bir eser. Kitabın sonunda daha bilgilere daha kolay ulasabilmeniz icin indeks konulmustur. Ayrıca kitabımızın bundan sonraki baskılarında kullanılmak uzere okuyucularımız kendi onerilerini de ipuclarını da bize yazarlarsa bundan buyuk bir memnuniyet duyacagımızı belirmek isteriz. Bu kitabın hazırlanmasında bircok kisinin katkısı olmustur. Ayrıca yabancı bircok eserden yararlanılarak derlenmistir.
Kitabın ilgililere yararlı olabilmesi dilegiyle,

Yayın Tarihi 2014-03-01
ISBN 6053650294
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 260
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.