Pozitif Psikoloji Coklu Zeka Uygulamaları

Yazar: Prof. Dr. Nevzat Tarhan

TIMAS YAYINLARI

Nevzat Tarhan, Pozitif Psikoloji’de her biri psikoloji ve psikiyatrinin farklı sahalarında uzman on iki kisiden olusan bir ekiple duygusal zeka becerilerini 10 adımda gelistirme yontemlerini pratik uygulamalarla birlikte sunuyor. Kendini tanıma-farkındalık, iletisim becerileri, motivasyon, sebatlılık, uzlasmacılık gibi kavramların tek tek acıklandıgı kitapta anlatılan 10 adım psikodrama ve alıstırmalarla pekistiriliyor. Kitapta yer verilen duygusal zeka uygulamaları kisinin kendisiyle ve cevresiyle dogru iletisime gecmesine yardım ederek hayat kalitesini artırmayı hedefliyor.
Ogretmensiniz ve yeni atandıgınız okulda daha ilk derste hic de alısık olmadıgınız bir manzarayla karsılasıyorsunuz. Ogrencileriniz daha once gorev yaptıgınız okuldaki kadar saygılı, heyecanlı ve meraklı degil. Peki simdi ne yapacaksınızı Iste boyle zamanlarda pozitif psikolojinin sundugu dusunce becerilerine sahipseniz krizi ustalıkla yonetebilirsiniz.
Hayatın her anında karsınıza cıkabilecek krizleri birer avantaja cevirebilmenin inceliklerini anlamak ve ogrenmek isteyenler icin Pozitif Psikoloji, Coklu Zeka Uygulamaları kacırılmayacak bir imkan.

Yayın Tarihi 2014-04-17
ISBN 6050807684
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 304
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.