NETWORK TCP/IP ve UNIX El Kitabı

Yazar: Dr. Rifat Colkesen

PAPATYA YAYINCILIK EGITIM

Bu kitap, bilgisayar agları ve Internet teknigi hakkında cok karsılasılan konuları ele alan ve ag kurulması icin gerekli temel bilgileri vermeyi hedefleyen bir el kitabıdır.
TCP/IP tabanlı aga sistem eklenmesi, ag arayuz port konfigurasyonu, yonlendirme bilgileri yerlestirimi, router konfigurasyonu, ag programı tasarımı, Unix kullanımı, Unix’li sistemin aga eklenmesi gibi pratik bilgiler icermektedir.
Bilincli konfigurasyon, aga eklenen sistemlerin en optimum sekilde calısmasını saglar. Boylece, sistemler hem kendi gorevlerini en verimli sekilde yerine getirirken hem de agın ortalama basarımını artırır.
Buyukce bir ag kurulacagı zaman, aktif ag cihazları, sunucu bilgisayarlar/isletim sistemleri, ag protokolu, uygulama yazılım mimarisi gibi unsurlar, uzerinde dusunulmesi gereken bilesenlerdir. Bunlar, ag icerisinde verimli ve basarımı yuksek bir calısma ortamı yaratacak sekilde etkilesimde bulunmalıdır; ve bunu saglamak etkilesimde bulunmalıdır; ve bunu saglamak icin de bilincli bir konfigurasyon yapılmalıdır.

Yayın Tarihi 2012-10-31
ISBN 9756797020
Baskı Sayısı 10. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 260
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi 1. Hm. Kagıt
Boyut 15 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.