Mustesna Istanbul & Kucuk Dukkanlar Kitabı-1

Yazar: Pukka Living

BOYUT YAYIN GRUBU

Boyut’tan Istanbul’a dair son derece keyifli ve sıradısı bir eser: “Mustesna Istanbul/Kucuk Dukkanlar Kitabı 1”. Pukka Living’in ozenle hazırladıgı kitap, adından da anlasılacagı uzere Istanbul’un “mustesna” adreslerine rehberlik ediyor.

Alıskanlıklarının dısına cıkıp, farklı lezzetler arayanlar icin “mustesna” bir Istanbul sokak rehberi niteligindeki bu kitapta; herkesin pek duymadıgı, duyanlarınsa baskalarından saklayıp kıymetini cok iyi bildigi 100’den fazla farklı mekan yer alıyor. Mobilyacılardan yogurtculara, balıkcılardan plakcılara kadar kitapta incelenen bu eski-yeni ve ozel mekanlar, bulundukları muhitle adeta butunlesiyor. Kitabın sonunda ise kitapta yer verilen mekanların yerlerini gosteren sehir haritalarının yanısıra, okura notlarını alabilecegi ozel bir bolum ayrılmıs ve yine okurun isaretleyebilmesi icin hazırlanmıs “onemli”, “bayıldım”, “super” gibi yorumları iceren eglenceli stickerlar da ihmal edilmemis.

Gerek tasarımı, gerek kolay kullanılır ebadı, gerekse sectigi ozgun mekanlarla Pukka Living’in hazırladıgı Mustesna Istanbul/Kucuk Dukkanlar Kitabı 1; Istanbul’un saklı hazinelerini elinizin altında bulundurmanızı saglayacak son derece keyifli ve farklı bir eser. Mustesna Istanbul ile, “Bir sehir, en iyi oranın yerlisiyle ogrenilir” diyen Pukka Living’in kılavuzlugunda her kosesi ilham barındıran Istanbul’a farklı bir gozle bakacaksınız.

Yayın Tarihi 2013-11-21
ISBN 9752308039
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 143
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi 1. Hm. Kagıt
Boyut 15 x 15 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.