Moks Basarıya Giden Yol & Turkiye ve Dunyadan Yuzlerce Uygulama Ornegi

Yazar: Ahmet Serif Izgoren

ELMA YAYINEVI

Basarıya ulasmak icin ne yapmalıı Calısan ve yonetici iliskileri nasıl olmalıı Sirketinize nasıl daha fazla deger katarsınızı Nasıl daha verimli bir calısma ortamı olusturabilirsinizı Bunlar gibi pek cok sorunun cevabını bu kitapta bulacaksınız.

***
Her zaman kitapların onemli yerlerinin altını cizerek okurum. MOKS’u okurken fark ettim ki tum cumlelerin altını ciziyorum. Muthis bir kitap!

Onur Kahraman

MOKS, insanın okurken bazen guldugu bazen inanamadıgı bazen de “Iste olması gereken” dedigi cok guzel hazırlanmıs bir kitap. Sirket uygulamaları ile ilgili cok faydalı bir kaynak oldugunu dusunuyorum. Emeginize tesekkurler.

Secil Dincel

Kitaplarınızı okuduktan, seminerinizi izledikten sonra hayatım degisti. Sizin verdiginiz orneklere baktım. Neden olmasın dedim. Adım adım ilerleyerek bir kahve evi kurdum. Hakkınızı odeyemem. Cunku Ahmet Serif Izgoren’den once, ekmege surebilecegim yogurdu alamıyordum. Samimi soyluyorum; haftada 1 yogurt, 3 ekmek… Bugun ayakta sıkı durabilmem sizin sayenizdedir.

Melek Yasar

Serif Bey’in tum kitaplarını bir cırpıda okudum. Yıllardır cozemedigim bircok sorunun cevabını buldum. Ne kadar tesekkur etsem azdır.

Murat Tunca

Yayın Tarihi 2008-10-30
ISBN 9756093450
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 208
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.