Modern Bric Sistemi

Yazar: Tevfik Uslu

ILETISIM YAYINLARI

Hulusi Orhangazili ve Tevfik Uslu’yu titiz ve detaylı calısmalarından oturu kutluyorum. Modern Bric Sistemi; bric camiamızın onemli bir eksigini giderir niteliktedir. Ozellikle tum dunyadaki yayınlar gozonune alındıgında dahi uzerinde pek az kaliteli calısma yapılmıs bulunan yarısmalı sekanslara kitapta verilen onem dikkate degerdir. Oncelikle orta ve ileri seviyede olmak uzere bricini gelistirmek isteyen her oyuncuya tavsiye ederim.
ATA AYDIN-Bric Federasyonu Baskanı

Bricle ilgili tum konusma bilgilerinin ahenk icinde biraraya getirildigi bu kitabın Turk bric camiasına cok faydalı olacagına eminim. Uslu ve Orhangazili’yi caba ve katkılarından dolayı kutlarım.
OSMAN ALAEDDINOGLU-Milli oyuncu

Son yıllarda Turk bricinde onemli gelismeler yasanmaktadır. Bununla birlikte belli seviyedeki bric oyuncularının kullanabilecegi derli toplu, kolay anlasılır ve sık karsılasılan sorunlara cozum getiren guncel bir sisteme ihtiyac duyuldugu da bir gercektir. Uzun yıllardır brice emek vermis degerli dostlarım Dr. Tevfik Uslu ve Dr. Hulusi Orhangaziliınin eserinin bu
ihtiyacı giderecegine inanıyorum.
TURAN YAVUZ-Turkiye Sampiyonu

Bricte onemi daha da artan konusma bolumunu cok iyi incelemis ve yeni bakıs acıları getirmis Modern Bric Sistemi, ortaklıgını gelistirmek isteyen her bricci icin basvurulacak onemli bir referans kaynagı.
DILEK YAVAS-Milli oyuncu

Yayın Tarihi 2006-05-22
ISBN 9750504186
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 379
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.