Mesleki Gelecegim & Kisiye Ozel Ogrenci Alıstırma Kitabı

Yazar: Sermin Kulahoglu

NOBEL YAYIN DAGITIM

Sevgili Genc Arkadasım; Bir meslek secmek, bir yasam bicimi secmek demektir. Bu kitabı eline aldıgına gore, kafanda tam karsılıgını bulamadıgın sorularla basa cıkmak istiyorsun:
Ilkogretimin sonunda hangi tur liseye devam edecegine veya lisede hangi alanı sececegine henuz karar verememis olabilirsin. Liseden sonra nerede okuyacaksını Hangi meslege hazırlanacaksını
Belki meslegini sectigini dusunuyorsun; belki de henuz kararsızsın. Yoksa bir meslek sectin ama sana uygun olup olmadıgından pek emin degil misinı Belki de kendini hicbir meslege uygun gormuyorsun.
Tum bu dugumleri cozmek icin bir destege, bilgiye, danısmanlıga ihtiyacın var. Bu kitap kararsızlıklarını ve zorluklarını asmanda sana yardımcı olmak icin yazıldı. Bu kisisel alıstırma kitabının yardımıyla, mesleki gelecegini belirleme sorumlulugunu oncelikle kendin ustleneceksin. Kitaptaki alıstırmaları kendi duzenlemelerine gore yaparak mesleki gelisiminde kendine rehberlik etme becerilerini ise kosacaksın. Boylelikle, edilgin ve baskalarının destegine bagımlı degil, “Mesleki gelecegim! Bunu ben belirleyecegim!” bilinciyle ilerleyecek ve yalnızca ihtiyac duydugun noktalarda ve ne istedigini bilerek, yardıma basvuracaksın. Bu kitap icinde yapacagın yolculuk suresince, gerceklestirecegin gelisimi simdiden kutluyor, mesleki geleceginde kolaylık ve basarılar diliyorum.

Yayın Tarihi 2011-03-15
ISBN 6053953531
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 184
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 19.5 x 27.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.