Mavi Marmara Seyir Defteri

Yazar: Nuri Yıldız

CIRA YAYINLARI

Hemen burnumuzun dibinde kopan bir kıyamet var. Cıglıklar yukseliyor orada. Feryatların boyu arsa degdi. Cocukların acı figanları anaların caresizligine karıstı. Evinde olumu bekleyenlerin sayısı binleri buldu.
Olumu cesurca karsılayanlar sehadete ulastı. Ac kaldılar, boyun egmediler. Evsiz kaldılar, yuvaları baslarına yıkıldı, aldırmadılar. Elektrikleri kesildi, suları akmadı, yılmadılar.
Hz. Peygamberin kızı Hz. Fatıma oleli asırlar oldu, ama gunumuzde hala Fatımalar yasıyor. IHH’nın gemileri de Fatımaların yardımına gidiyor. IHH’nın gemileri, mazlum bir halkın yardımına gidiyor. IHH’nın gemileri, bu dunyanın yanlıslıgını duzeltmeye gidiyor. IHH’nın gemileri, yeni bir dunya duzeni kurmaya gidiyor.
Bu gorev ve sorumluluk hepimizindir. O halde ne duruyoruzı Gelin bu dunyayı degistirelim. Amac bu dunyanın degismesi ise herkesin gemide olması gerekiyor.
Sadece kendisini Musluman olarak goren degil, insani degerlere sahip olan herkes ya bu geminin icinde olmalı, ya bu geminin icine konulacak yardıma katkı sunmalı, ya da en azından halis bir niyetle duada bulunmalıdır. Aksi halde hic kimse manevi vebalden kurtulamaz.

Yayın Tarihi 2010-12-27
ISBN 6353209000
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 176
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.