Mart Menekseleri

Yazar: Sarah Jio

ARKADYA YAYINLARI

Bir kadının yuregi sırlarla dolu bir denizdir…

Gercek askı yasadıgına inanan unlu yazar Emily Wilson, kocasının baska bir kadını ona tercih ettigini ogrenince, hayal kırıklıgına ugrar. Tum bu olanlara ragmen yine de tek bir damla gozyası dokmez.

Buyuk yengesi Bee, Mart ayını Bainbridge Adası’nda gecirmesi icin onu davet eder. Emily ruhunda acılan yaraların iyilesmesi umuduyla, bu teklifi kabul eder.

Adanın mistik havasıyla huzuru yakalamaya calısan Emily, 1943 yılında yazılmıs kırmızı kadife kaplı bir gunluk bulur. Bu gunluk onu gecmisin tozlu sayfalarına hapsolan gercek bir ask hikayesine ve altmıs yıllık bir aile sırrına goturecektir…

Umudun, huznun ve pismanlıgın bir arada islendigi buyuleyici bir roman… Ilk kitabı Mart Menekseleri ile Library Journal En Iyi Kitap Odulu’ne layık gorulen Sarah Jio, insan kalbinin, ne kadar hatalı olursa olsun sevdiklerimizi her zaman affedecegini essiz bir dille anlatıyor.

“Ask, tarih ve gizem… Daha ne olsunı Mart Menekseleri, gecmisimizin er ya da gec surprizlerle karsımıza cıkacagını hatırlatan muhtesem bir roman.”

Jodi Picoult

“Tarih, gizem ve askın mukemmel bir karısımı… Bu romanı elinizden dusuremeyeceksiniz.”

Library Journal

Cevirmen: Nihan Giray
Yayın Tarihi 2012-10-01
ISBN 9759996277
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 336
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.