Marka Girisimi

Yazar: Majken Schultz

BRANDAGE YAYINLARI

"Gunumuzun medyaya doymus toplumunda, sadece kendilerine guclu bir sekilde durust olanlar bizde uzun soluklu bir etki bırakabiliyorlar. Bunu basarmak icin birbirini destekleyen strateji, kultur ve kimlik konularında dogru karar ve uygulamalar arasındaki uyumu saglayabilmek buyuk caba gerektiriyor. Elinizdeki kitap, zorlu ama odulu bol basarı yolunda isinizi ileri tasımanıza yardımcı olacak."

– Jorgen Vig Knudstrop, LEGO Group, CEO ve Baskan

"Giderek onemi artan kurumsal markalama konusunda derinligi, keskinligi, hayranlık uyandıran ornek vakalarıyla bu kusursuz kitap, yapısal guzergah icin butun ayrıntıları veriyor. Markalamayla ilgilenen herkes bu kitabı ilginc ve bilgilendirici bulacaktır."
– David A. Aaker, marka gurusu ve Prophet’in baskan yardımcısı; Brand Portfolio Strategy dahil dort marka kitabının yazarı
"Bu kitap, gerceklerle birlikte ekonominin pratik sorunlarını anlayarak markalama yoluyla kurum kulturunu guclendirecek gorusler sunuyor. Yazarlar kurumsal markaların, kurum kulturlerinin DNA’larına yerlestirilmesinin onemini vurguluyorlar ki markalama surecinde bu durum sıklıkla goz ardı edilir. Ilginc ve zengin ayrıntılarla verilen ornekler esliginde yazarlar, ne kurum kulturune ne de sirketin kamusal imajına uymayan markanın sirketleri nasıl buyuk zorluklarla yuz yuze getirdigini gosteriyor. Bu kitap hem kurumsal teori hem de stratejik pazarlamayı derinlemesine anlamamızı saglıyor ve bazı kurumları digerlerinden daha verimli oldugunu nedenleriyle ortaya koyuyor."

– Edgar H. Schein, MIT Sloan School of Management emekli profesoru ve Organizational Culture and Leadership kitabının yazarı

Cevirmen: Ugur Mehter
Yayın Tarihi 2012-03-23
ISBN 6055467074
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 245
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 16.5 x 23.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.