Magara ve Kozmos

Yazar: Michael Harner

RAY YAYINCILIK

Samanizmin oncu otoritesi tarafından yazılmıs olan Magara ve Kozmos, sadece Samanizmle ilgilenenler tarafından degil spiritualizm, karsılastırmalı dinler, olume yakın deneyimler, bilinc, antropoloji ve gercegin dogasına ilgi duyan herkes tarafından okunması gereken bir eser. Harner, bilinenin dısında baska bir gerceklige iliskin kanıtlar sunuyor. Omur boyu surdurdugu kendi kisisel samanlık deneyimleri ve Batılılara ait 2500’den fazla yukselme bildirimindeki kesiflerin carpıcı benzerliklerini vurgulayarak aslında cennet ve ruhların var oldugunu gostererek temel Samanizm tekniklerine iliskin talimatlar veriyor. Boylece okurlar, gok alemlerine kendileri yukselerek, ruh ogretmenlerini bulabilecek ve isterlerse daha fazla tavsiye ve sifa almak icin buralara yeniden donebilecekler.

“Magara ve Kozmos, temel Samanizm uzerine bir bilgi hazinesi ve Michael Harner’ın daha onceki kitabı Samanın Yolu ile baslatmıs oldugu samanizmin kuresel uyanısında bir klasik olma adayı.”

– STANISLAV GROF, Tıp Doktoru, Gelecegin Psikolojisi ve Imkansız Gerceklestiginde (Psychology of Future and When the Impossible Happens) kitabının yazarı

“Eliade’nin Samanizm’i ve Harner’ın Samanın Yolu’ndan beri bu alana Magara ve Kozmos gibi katkı saglayan bir kitap yazılmamıstı. Kesinlikle butun zamanlara yonelik bir klasik.”

• ANGELES ARRIEN, Bilim Doktoru, Antropolog ve Kulturlerarası Egitim ve Arastırma Vakfı Baskanı
“Harner bize, samanın tum ruhsal evrenini ve iyiye ulasmak icin hep birlikte nasıl calısabilecegimizi sarsıcı bir netlikle gosteriyor.”
– EDITH TURNER, antropolog,

Cevirmen: Yasemin Sen
Yayın Tarihi 2014-03-14
ISBN 6058568198
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 338
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.