Lotus Cicekleri Yogamini Projesi

Yazar: Divya Beste Dolanay

ALFA YAYINLARI

Cocuklar da Yoga Yapar

Tamamı renkli ve gorsel anlatımıyla cocuklar icin muhtesem bir yoga kitabı!

‘Bir cocuga verilebilecek en guzel hediye, ona kim oldugunu anlamasını ogretmektir.’

Mirra Alfassa

Ve bunun icin en guzel yollardan biri, cocukları Yoga yapmaları icin yonlendirmektir! Evet, cocuklar da buyukler gibi Yoga yapabilirler… Bu kitapta, yazarın halen yasamakta oldugu Guney Afrika’dan doga ve hayvan fotografları esliginde, uc ayrı kıtada cekilen Yoga pozları ile cocuk Yogası hakkında tum ogrenmek istediklerinizi bulacak, cocuklarınızla paylasabileceginiz yepyeni bir yolculuga cıkacaksınız!

"O, her zaman son derece titiz ve Yoga disiplini ile kendini gelistirmis sevgili arkadasım Beste, cocuklarımız icin harika bilgilerle dolu ve son derece yol gosterici bir Yoga kitabı hazırlamıs. Tam bir kaynak kitap niteligindeki bu kitaptan, cocukları ile Yoga yapmak isteyen anne ve babalar, Yoga calısmalarını evde kisisel calısmalarla surdurmek isteyen cocuklar ve okul sonrası programı yapan tum Yoga egitmenleri yararlanabilir.

Dr. Neslihan Iskit (Kalp Yogası uzmanı ve Cocuk Yogası egitmeni)

"Yoga ve cocuklar: Cocugu ve anne-babayı bir araya getirecek ve bir arada tutabilecek her aktivite anlamlı ve gelistirici. Cocuk Yogasında, Yoga, cocuklugun coskusu ile bir araya gelip, gelisimi destekleyici bir etki de kazanıyor…"

Prof. Dr. Yankı Yazgan (Cocuk psikiyatristi ve konusmacı-yazar)

Kapak: Utku Lomlu
Yayın Tarihi 2008-02-01
ISBN 9752979512
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kuse Kagıt
Boyut 21 x 21.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.