Larousse Insan Vucudu Atlası

Yazar: Kollektif

MANDOLIN

Eglenceli cizimlerle insan vucudunu kesfet!
Vucudun butun islevlerini kapsayan ve farklı organların gorevlerini anlatan anatomik cizimlerle cevirisi dahil akademik denetimden gecmis icerik.
Cocugun boyunu olcmek ve vucudunun farklı bolumlerini daha iyi ogrenmesi icin eglenceli notlarla bezenmis buyuk boy poster.
Bir cocugun bedeni ve isleyisi hakkında aklına gelebilecek her tur sorunun uzmanları tarafından cocuklara ozel hazırlanmıs yanıtları.
Temel terimler ve verilerle zenginlestirilmis ozel cizimlerle ogrenmeden davranısa, anatomiden gelisime; insanı kapsayan butun konularda cocugun insan hakkında bilmesi gereken her sey…

Eglenceli cizgilerle vucudunu ve hayatını etkileyen ama farkında olmadan yaptıgın tum davranıslarını kesfet… 6-10 yas arası cocukların gelisimini dogru yonde etkileyecek, gelisim surecleri icerisinde ebeveynlere de cok buyuk kolaylıklar saglayacak bir kaynak kitap olan Insan Vucudu Atlası dunyanın bircok ulkesinde okunuyor. Cocuklar merak ettikleri, sorabildikleri ya da soramadıkları tum soruların cevaplarını bu kitapta bulabilecekler. Kitabın icine gizlenen ve istenirse koparılabilen poster sayesinde boylarını olcup, zaman icindeki gelisimlerini izleyebilir ve vucudunun farklı bolumlerini daha iyi ogrenebilirler. Vucudun tum islevlerini kapsayan ve farklı organların gorevlerini anlatan anatomik cizimlerle, hem keyifli vakit gecirecekler hem de ogrenmenin keyfine varacaklar.

Yayın Tarihi 2008-09-15
ISBN 9751026866
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 68
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kuse Kagıt
Boyut 28.5 x 25.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.