Konvansiyonel Bric

Yazar: Serdal Tugan

BATI YAYINLARI

Serdal TUGAN ı kutluyorum. Bricle ilgili klasik ve modern neredeyse tum konvansiyonla­rın acık ve duru bir sekilde anlatıldıgı genis kapsamlı bir calısma gerceklestirmis. Bu ozelligi ile kendi dilimizde bu gune kadar sahip oldugumuz ilk kitap olup, pek cok briccinin ihtiyacını karsılayacak niteliktedir.

Ata AYDIN Turkiye Bric Federasyonu Baskanı

"Hangi sistemi oynayalım" sorusu, bana sıkca sorulan sorulardan biridir. Bric ogreten birisi olarak; "benim oynadıgım sistemi oynayın" demek, dogru cevap gibi gorunuyor. Ancak, bundan emin degilim. Eger oyle olsaydı; sayısız sistem ve konvansiyonlara ihtiyac duyulmaz, herkes aynı sistemi oynardı.

Sistemler, dillere benzerler, ingilizce’nin en dogru dil oldugunu iddia edemezsiniz ama dil ogrenmek isteyen birisine tavsiye etmek mantıklıdır.

2/1, son zamanların ingilizcesidir. Bu kitaptan 1 degil, 2 adet alın. Birini ortagınıza ya da ortak adayınıza verin, birini de kendinize ayırın. Bu kitaptaki bilgileri kullanarak, deklaras­yondaki bircok karısıklıktan kurtulabilirsiniz.

Ortaklık anlasmaları icin basvuru kitabı olabilecek nitelikteki bu kitabı hazırlayan Sayın Serdal TUGAN’ın ellerine saglık. Bric sporuna olusturdukları bu guzel katkılarından dolayı kendilerine tesekkur ediyorum.

Tezcan SEN
Dunya IMP Ikili Sampiyonu
(Verona 2006)
Milli Takım Oyuncusu

Yayın Tarihi 2010-11-26
ISBN 6058830707
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 266
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi 1. Hm. Kagıt
Boyut 16.5 x 23.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.