Kendi Hediyeni Kendin Yap

Yazar: Naz Apak

ZIG ve ZAG CRAFT

“Kendi Hediyeni Kendin Yap” ile hediyeler artık daha yaratıcı!

Zig ve Zag Craft projelerinin ilk kitabı “Kendi Hediyeni Kendin Yap”, okuyuculara evlerindeki basit malzemelerden zevkli ve yaratıcı hediyeler yapmayı ogretiyor. Acıklayıcı fotografları ve basit anlatımıyla, kolay uygulanabilen fikirler sunan kitap ile artık herkes kendi hediyesini yapabilecek.

Zig ve Zag Craft’ın ilk kitabı “Kendi Hediyeni Kendin Yap”, okuyuculara evdeki basit malzemeler ile sevdikleri icin hazırlayabilecekleri, 20 yaratıcı hediye fikri sunuyor. Hanımlar, beyler, cocuklar, tuylu dostlar ve ev baslıkları altında bes bolumden olusan elisi kitabı ile okuyucular hazırlayacakları ozgun hediyeler ile fark yaratacaklar.
Tatlı Eksi Cilt Sosu’ndan, IPad Kılıfı’na, Banyo Timsahı’ndan, Aferin Sana Kurabiyesi’ne kadar evde hazırlanabilecek pek cok ilginc ve yaratıcı proje sunan kitap, acıklayıcı fotografları ve kolay anlatımı esliginde okuyuculara eglenirken uretme fırsatı veriyor.
Hazırlanan hediyeler icin zigvezagcraft.com web adresinden kolayca indirilip basılabilen ozel etiketler ve sablonlar sunan “Kendi Hediyeni Kendin Yap”, 12 yas ve ustu cocuklardan yetiskinlere uzanan genis bir kitleye hitap ediyor.

Yayın Tarihi 2013-12-09
ISBN 6051259406
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 80
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 19 x 27 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.