Kayıp

Yazar: Michael Robotham

ITHAKI YAYINLARI

Seksen bes basamak… Sonrası kapkara bir bosluk…
Kucuk Mickey, annesiyle birlikte yasadıgı, 5 katlı, 11 daireli
apartmanın icinde ortadan kaybolur. Dunya uzerinden silinmistir adeta; ne olusune ne dirisine ulasılmıstır ancak cocuk tacizcisi olarak bilinen bir komsusunun Mickey’yi oldurdugune inanılır.
Herkes olayın cozuldugunu, katilin cezasını cektigini dusunurken, sorusturmanın basındaki Dedektif Ruiz’in beynini pekcok soru kemirmektedir. Olayın uzerinden uc yıl gecmesine ragmen Ruiz isin pesini bırakmaz. Ancak hic beklenmedik bir olay bilinmezleri cogaltacak ve karanlıgı derinlestirecektir; Ruiz bir gece Thames Nehri’nde bacagından vurulmus ve hafızasını yitirmis olarak bulunur. Ne kendisini Thames’e goturen olaylar zincirini ne de saldırganları hatırlamaktadır.
O geceden sonra Dedektif Ruiz icin bir olum kalım savası baslayacaktır. Bir yandan hafızası ve hatıraları uzerindeki sisi dagıtmaya calısırken bir yandan da kucuk Mickey’nin izini surmeye devam eder. Attıgı her adım gizemin bir parcasını cozerken, olayın dehsetini artırmaktadır. Ruiz’in hafızasına parca parca dusen hatıralarsa gecmisin, unutulmak istenen, korkunc golgelerini de beraberinde tasıyacaktır.

Suphe’nin yazarından, insanın en karanlık yanlarına dair, sarsıcı ve unutulmaz bir polisiye.

Cevirmen: Zuhal Bilgin
Yayın Tarihi 2007-02-27
Orjinal Adı Lost
ISBN 9752733367
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 496
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.