Kanavice Masa Ortuleri Koleksiyonu

Yazar: Kollektif

TUVA YAYINCILIK

Elinizdeki bu kitap, degisik sekillerde etamin bolumlerine ve farklı jakar desenlerine sahip Tuva markası tasıyan bu 7 farklı masa ortusu uzerine, 15 farklı kanavice modeli uygulanarak hazırlandı.
Her biri farklı cicek desenlerinden olusan masa ortusu modelleri, sahip oldukları degisik renk ve stiller ile evlerinizi kolaylıkla dekore etmenizi saglayacak, aynı zamanda ceyiz hazırlıgı yapan kisiler icin de, ceyizlerinde olmazsa olmaz parcalardan olacaktır.
Kose desenlerinden bordurlere, yuvarlak celenklerden kalp desenlerine kadar degisik tarzda modelleri bir arada barındıran bu masa ortuleri DMC Muline nakıs ipligi kullanılarak islendi. Her bir modelde, carpı isi icin muline ipligin 4 katı, igne ardı icin ise muline ipligin 2 katı kullanıldı.
Masa ortulerinden bir kısmıyla takım olusturacak olan yastık ve servis altlıklarının desenleri de yine kitap icerisinde yer almaktadır. Yastık ve servis altıkları icin kitapta herhangi bir kumas onerilmemis olup, dileyen istedigi sıklıkta etamin, keten veya evenweave kumas kullanabilir. Ancak kumasın sıklıgı yastık ve servis altlıgının boyutunu degistirebileceginden en uygun sıklıgı tercih etmeniz onemlidir.
Ayrıca modelleri islerken dikkat edilmesi gereken en onemli nokta, desenleri etaminli kısımlara tam olarak oturtup kareleri dikkatli bir sekilde saymaktır.
96 sayfadan olusan kitapta, her proje icin; modelin seması, renk anahtarı, masa ortusu kodu ve proje ile ilgili teknik acıklamaları belirtilmistir. Semaların tamamı renkli ve sembollu olup, fotokopi ile buyutmenize gerek kalmadan isleyebileceginiz sekilde ayarlanmıstır.

Derleyici: Kader Demirpehlivan
Yayın Tarihi 2011-04-01
ISBN 6055647223
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 96
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 21 x 28 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.