Justin Bieber & Sonsuzluga Dogru Ilk Adım

Yazar: Justin Bieber

PEGASUS YAYINLARI

cok tesekkur ediyorum. Siz olmasanız ben de buralara gelemezdim. Sizi sahneden seyredebiliyordum, simdi siz de beni oldugum gibi gorebileceksiniz. Tum dunyamın nasıl degistiginin hikayesi iste burada. Tum desteginiz icin tekrar tesekkurler. Ben Justin… ve bu da Sonsuzluga Dogru Ilk Adım.

Dunyanın en atesli pop yıldızının bir super star olmasının inisli cıkıslı hikayesine katılın…
Justin’in cıkıs albumu daha simdiden platin kazanmıstır. Cıglık cıglıga bagıran hayranları televizyon studyolarını basmıs, alısveris merkezlerini kapatmıslardır. Justin Bieber uluslararası bir super stardır ve simdi de ilk kez, butun bunları kendi kitabında anlatıyor.

Justin’in hikayesi her cocugun hayalidir. Ontario, Kanada’da ailenin tek cocugu olarak yetisen Justin’in muzige dogal bir yetenegi vardı; evin icerisinde surekli sarkı soylerdi ve kendi kendine bateri, gitar, piyano ve trompet calmayı ogrenmisti. Yerel bir ses yarısmasına katıldı ve ses egitmeni olmamasına ragmen sadece 12 yasında bu yarısmadan ikincilikle ayrıldı.

Ancak dusleri evde soyledigi ve pop sarkılarından olusan videoları YouTube’a yuklemesiyle birlikte gerceklesti: Videolar hızla agızdan azıga dolasmaya basladı ve internette 10 milyon kez tıklandı. Aylar sonra, Justin unlu muzik menajeri Scooter Braun’un dikkatini cekti ve super star Usher’la guclerini birlestiren Braun, 13 yasındaki Justin’in Island Def Jam sirketiyle anlasma yapmasını sagladı. Gerisini zaten biliyorsunuz.

Justin ilk kitabında kucuk bir kasabadaki ogrencilik hayatından cıkıp uluslararası bir yıldız olmasının hikayesini anlatıyor. Carpıcı tasarımı, daha once hic gorulmemis sahne onu ile arkası fotografları ve Justin’in bir super star olarak olaganustu yukselisinin muhtesem hikayesiyle, bu her gercek hayranın mutlaka sahip olması gereken bir kitap.

Cevirmen: A. Acar
Yayın Tarihi 2013-04-05
ISBN 6054456512
Baskı Sayısı 4. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 240
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.