Isıgın Karanlık Yuzu

Yazar: Bulent Eris

TRUVA YAYINLARI

Hayatın Icerisinden Fantastik Bir Hikaye
“Bundan elli yıl once kafeslere konulmus esirlerdik. Bugunse dunyanın gelecegiyiz. Bugunu doyasıya kutlamadan once sizleri buyuk kacısta olenleri anmaya davet ediyorum. Omnicuslar, ilk gelenlerin soylediklerini aklınızdan asla cıkarmayın. Amaclarımızı ve hayallerimizi asla unutmayın…”
Unutulmaz Bir Yolculuga Hazırlanın
2020 Turkiye
Isıgın ardındaki karanlık, yakın gelecekte sekillenmeye baslar. Isıgın ardındaki karanlıga giden yolculuk, her gecen gun daha fazla bilinmeyenin cevresini sardıgı bir cıkmaza donusur. Karanlık, dunyayı ele gecirmeye calısan gizli bir orgutu ve arkasındaki garip bilinmeyenleri icinde saklamaktadır. Isteksiz suruklenis, sıradan bir insanı kimsenin tahmin edemeyecegi cevaplara goturecektir. Bu cevaplara ulasmaya basladıkca, iyiyle kotunun arasında gecen buyuk bir savasın tam ortasında oldugunu fark eder. Savas, ona aydınlık yuzleri gosterdigi gibi en karanlık yuzlerle de tanıstıracaktır.

“Kırmızı dosyada altı cizili olan yerleri bir kez daha gozden gecirdi. 25.Mart.2006 buyuk CIA saldırısı, 11 Haziran 2008 Gerald Munter suikastı, donemin gizli kayıtları, ifadeler… Bircok ikinci dunya ulkesinin basamak basamak nasıl ele gecirildigini anlatan yazıları inceledi. Sayısız devrimler vardı. Sarı, yesil, turuncu…”

Yayın Tarihi 2008-11-05
ISBN 9944212625
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 224
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.