Imam Hatip 5. Sınıf Arapca Egitim Seti (6 Dvd)

Yazar: Kollektif

GORUNTULU DERSHANE

– Harflerin Okunus ve Yazılısları

– Temel Diyaloglar

– Aile (Carsı – Bayramlasma)

– Yasadıgımız Cevre(Evim- Okulum- Elbiselerim)

– Yiyecek ve Icecekler

– Bos Vakitler

Imam Hatip Egitim Seti Demolarımızı Mutlaka Izleyiniz.

Milli Egitim Mufredatına gore hazırlanmıs Imam Hatip Egitim Setleri

– Imam Hatip Setlerimiz Tamamen Goruntuludur.

– Imam Hatip Egitim Setlerimiz Konu Anlatımlıdır.

– Imam Hatip Egitim Setlerimizde Konular ile ilgili Soru Cozumleri Mevcuttur.

– Imam Hatip Egitim Setlerimiz MEB Mufredatına uyumludur.

– Imam Hatip Egitim Setlerimiz DVD Player, Bilgisayar, Laptop, PlayStation kısacası DVD Okuyucunun oldugu tum ortamlarda izlenmektedir.

Imam Hatip Egitim Setleriniz Hazırlanmasındaki Amac:

Imam Hatip Ilkogretim ve Imam Hatip Liseleri meslek dersleri ile ilgili piyasadaki yetersiz kaynaklardan dolayı bu alanda uzman bir calısmanın eksikliginden dolayı Goruntulu Akademi Yayınları olarak imam hatip egitim setlerini hazırlamak icin bu projeyi kendimize hedef kıldık. Imam Hatip Egitim Setlerinin hazırlanmasındaki en buyuk amac bu alandaki eksikligin giderilmesi ve siz degerli imam hatipli arkadaslarımıza guzel bir kaynagın saglanması. Goruntulu Imam Hatip Egitim Setleri ile derslerinizde hem daha basarılı olacaksınız hem de cok rahat bir sekilde Meslek derslerinizi ogrenebileceksiniz. Imam Hatip derslerinize hazırlanıp okulda ogretmeninizin anlattıgı konulara daha rahat vakıf olabileceksiniz. Veya okulda anlamadıgınız zaman imam hatip egitim setleri ile konuları tekrar edebilir ve istediginiz kadar izleme yaparak bu alandaki eksikliginizi giderebilmenizdir.

Imam Hatip Egitim Setlerini hazırlarken alanında uzman ogretmenlerin secimleri yapıldı. Imam Hatip Dersleri asama asama (Unite ve Unite konuları) bir index halinde konular cıkartılarak ogretmenler tarafından goruntulu ve uygulamalı olarak anlatılmıstır. Imam Hatip Egitim Setleri konuları anlatıldıktan sonra soru cozumleri ile konular pekistirilmistir.

Yayın Tarihi 2015-02-28
ISBN 869944370047
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.