Ilkokul Yasam ve Matematik & Carpma – Bolme 1.Kitap (6-9 Yas)

Yazar: Ulku Dogancıoglu

OZGUL YAYINLARI

Matematik dersi, konuları geregi hemen her insanın bir bicimde asina oldugu onemli bir disiplindir Dusunce yapısının gelismesinde, bu dusunce yapısının diger derslerde kullanılmasında, ogrendigimiz bilgilerin gunluk yasam durumlarına uygulanmasında, yasam problemlerini cozme becerisi kazandırmada onemli bir katkısı vardır.

Bu bakıs acısından hareketle, elinizde bulunan “Yasam ve Matematik” kitapları serisinde farklı bir yaklasım kullandık. Konuları, 6-9 ve 9-12 yas grubu olarak iki asamada ve programlar cercevesinde bir butun olarak derinlemesine isledik. Yasam ve Matematik serisi kitaplarında, eglenceli sorulara, bulmacalara, kavram haritalarına ve orneklere yer verilmis ve bunlar gunuluk yasamın icinden secilerek diger disiplinlerle de iliskilendirilmistir. Boylece, ogrenilen bilgiler gunluk yasam durumlarına uygulanabilmekte ve meraklı cocukların kendilerini gelistirmelerine olanak saglamaktadır.

Ogretmen ve velilerden beklentimiz cocuklarımızın farklı oldugunu dusundugumuz bu kitaplarla bulusturulmasına destek olmaları ve ders dısında da onları matematikle ilgilenmelerini tesvik etmeleridir…

Yayın Tarihi 2013-01-01
ISBN 6055178109
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 96
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 19.5 x 27.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.