Ilkokul 3. Sınıf Doga ve Matematik

Yazar: Ulku Dogancıoglu

OZGUL YAYINLARI

Cagdas egitim sistemlerinde, cocuklarımızın zihinsel gelisimlerine katkıda bulunmak ve kendilerini tanıyıp gelistirip gerceklestirebilmeleri icin matematik de farklı yaklasımlarla onların meraklarını artırıcı, severek yapacakları, gorseller, oyunlar ve cesitli etkinliklerle zenginlestirilmis yardımcı matematik kitaplarına gereksinim vardır.

“Doga ve Matematik”, dizisi matematik programlarına uygun bir sekilde ve yukarıda sayılan tum bu ozellikler dikkate alınarak hazırlanmıstır. Bu dizide, her sınıf seviyesinde ogrencilerin ilgilerini cekecegini dusundugumuz farklı kahramanlar kullanarak bazen onların yasam ve ozelliklerine ait bilgiler verdik bazen de kitap icinde yer alan bulmacaları cozerek kahramanların yasamlarına ve kendilerine ait ozellikleri bularak ogrenmelerine olanak sagladık. Bu arada doga ve cevre bilincinin gelismesine katkı saglamayı amacladık.

“Doga ve Matematik”, hem daha da meraklı cocuklar yetistirmek, hem de meraklı cocuklarımıza yeni ufuklar acmak icin sizleri bekliyor…

Yayın Tarihi 2013-01-01
ISBN 6055178079
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 120
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 15 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.