Ilahi Nizam ve Kainat (Orijinal) (Ciltli)

Yazar: Bedri Ruhselman

MTIAD 1950 YAYINLARI

1959 yılında “Onder” adını verdigimiz Buyuk Vazife Planı’ndan gelen bilgiler, Dr. Bedri Ruhselman tarafından duzenlenmis, noter ve banka kasalarında uzun yıllar boyunca saklanmıstı. Simdi zamanı geldigi icin acılıyor ve orijinaline sadık kalınarak yayınlanıyor.

Yeryuzunde hicbir kisi ya da organizasyon yukarısının iradesine karsı duramaz. Tarih ve saat, gunle karar vermisse, o eylem yerine gelecektir. Ilahi duzen kendi tesirini saglayacaktır.

Gezegenin yeniden duzenlenisinde bir nokta olacak bu bilgiler, 54 yıl bekleyip insanların realitelerinin asgari seviyede anlama zamanını secmistir. Hicbir olumlu onun iradesini degistiremez.

Iste o gun, o an geldi. Yuce idrak planlarının suurları acan hediyesi artık maddelesti. Yeryuzu bundan sonra daha farklı donecek ısıgı baska gorecek, sesi degisik duyulacaktır.

Kalplerdeki muhur icin cozulme vakti gelmistir. Gercek ile yuksek idrak alemlerinin hizmetlerinin yapmak uzere bekleyenlere ne mutlu!

Zaman vazife ve hizmet zamanıdır. Is yeni baslamıstır. Suurlardaki tortular atılmalı, yeni bilgiden yola cıkarak hızla anlayıslar degistirilmelidir. Sevgi planın yeryuzune sundugu fırsatla adımları sıklastırıp, gelecegi yeniden duzenlemeliyiz.

Kutlu olsun! Bilgi ve sevgi mevsimi hukmunu surmeye basladı.

Metapisik Tetkikler ve Ilmi Arastırmalar Dernegi

Yayın Tarihi 2013-04-02
ISBN 6056384509
Baskı Sayısı 4. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 320
Cilt Tipi Ciltli
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 16 x 23.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.