Icimizdeki Kahraman

Yazar: Carol S. Pearson

AKASA YAYINLARI

"Bugun bircok insan mutluluk yolunu izlemek istiyor. Icimizdeki Kahraman bize bunu nasıl yapabilecegimizi gostermektedir. Bu, kahramanca tekamul yolculugunu surduren herkesin mutlaka okuması gereken bir kitaptır."
– Robert Johnson He ve She adlı kitapların yazarı
Arketipler her zaman yararlanabileceginiz temel modeller, icsel gizli gucler ve rehberlerdir. Modern bir Jung psikolojisi klasigi olan Icimizdeki Kahraman, iclerindeki arketiplerin gucune nasıl erisebileceklerini acıklayarak, yuz binlerce insanın yasamını gelistirip zenginlestirmistir. Dr. Pearson, edebiyattan, antropolojiden ve psikolojiden de yararlanarak, altı temel arketipi acıkca tanımlamakta ve gizli yeteneklerimizi kesfetmek, zor sorunları cozmek ve gelismek icin bu guclu rehberleri nasıl kullanabilecegimizi, ve zengin icsel kuvvet kaynaklarımızla yasamımızı nasıl tamamen degistirebilecegimiz gostermektedir.
Bu kitap hepimizin icindeki tekamul eden kahramana derin bir bicimde hitap edecek ve yasamımızın her alanını etkileyecektir. Guclu bir bilgelik ve etkili orneklerle o bize kendi kahramanca yeteneklerimizi -Yetim’in esnekligini, Gezgin’in bagımsızlıgını, Savascı’nın cesaretini, Fedakar’ın sefkatini, Masum’un imanını ve Buyucu’nun sonsuz gucunu- gelistirmemize yardımcı olacak ebedi gerecler sunmaktadır.

Cevirmen: Semra Ayanbası
Yayın Tarihi 2003-05-07
ISBN 975679352X
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 392
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi 3. Hm. Kagıt
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.