Hayaller Ulkesi Japonya

Yazar: Petek Kitamura

ERKO YAYINCILIK

Petek Kitamura, 1976 yılında Orta Dogu Teknik Universitesi, Insaat Muhendisligi Bolumunu bitirmis, Hollanda’nın Delft sehrinde IHE’de Hidrolik Muhendisligi uzerine yuksek lisans calısması yapmıstır. 27 yıl suresince muhendis olarak, yurtici ve yurtdısında calısmalarını surdurmustur. Muhendislik gorevine son 13 yılında Japonya’da, Electric Power Development Co. Ltd. de arastırma muhendisi olarak devam etmistir. Japonya’ya ilk gittigi yıllarda Reiki, evrensel yasam enerjisi ile sifa calısmaları ilgisini cekmis, uzun yıllar bu konuda Japonya ve degisik ulkelerde sifacılık egitimleri gormustur. Yasamını Turkiye ve Japonya’da surdurmekte olup,Turkiye’de oldugu sureler Reiki egitimleri vermektedir.

2003 yılı Kasım ayında Sifa Kaynagı Reiki isimli kitabı, 2004 Mayıs ayında Japonya Kiraz Ciceklerinin Ulkesi ve 2004 Aralık ayında Saglıklı Yepyeni Bir Hayata Dogru isimli kitabı 2005 Mayıs ayında Japonya’dan Hayalet Oykuleri Efsaneler, Masallar ve 2005 Agustos ayında Alternatif Yontemlerle Daha Mutlu Bir Hayat isimli 5. kitabı yayınlanmıstır.

Japonya’yı ve Japonların gizemli yasantısını yalın bir dille anlatan bu kitap aynı zamanda bir yol gosterici. Hem Japonya’nın yolunu gosteriyor…Hem de yasamın!..
Kurt Aldeer

Yayın Tarihi 2007-09-03
ISBN 9944338523
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 208
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.