Haclı Irticanın Cocukları Ak Fasizm

Yazar: Kaan Turhan

TOGAN YAYINCILIK

Amerikan neo-conlarının kurguladıgı Turkiye’nin insaası suruyor. Siyasetin asagılık hareketler dizisi haline donustugu ortamda; ote yandan Turkiye etnik bogusmalara hazırlanıyor. Amerikan ve Israil emperyalist siyaseti tarafından nufuz altına alınmıs olunan Irak’taki, Suriye’deki, Turkiye’deki Kurt hareketi ozerk bir yapılanmayla kuklalastırılmıs devlet projesiyle, birlestirilmeye calısılıyor. Aydınları, Ergenekon operasyonuyla Silivri’ye hapsedilmis Turkiye, gelecegini prangalarla baglıyor. Yasamda ve siyasette bagımsızlık durusu torpulenerek hiclestirilmis ve kaynakları somurgelestirilmis, halkı aydınsız bırakılarak, dizilerle uyusturulan Turkiye, emperyalizm icin en elverisli konumda dizginlenmistir. Birileri yeniden “Birinci Meclis”i gundeme getirip, cıkarlarına alet edebiliyorsa; o zaman gercekten “Birinci Meclis” kosullarını gundeme getirip, harekete gecmenin zamanı gelmis demektir!

Fethullahcı istihbaratın cesitli komplolarla, Turk aydını olan hapsedilen insanlarla; karanlık odakların “tetikcisi”, “itirafcısı”, “kalemsoru”, “kuryesi” olanların ayrıstırılabilmesi icin Turk Devleti’nin dibe vurması mı gerekmektedirı Hala, korkusuz Cumhuriyet Savcısı varsa, hala o gorkemli Turk Bayragı dalgalanıyorsa ve tek basına bagımsız arastırmacı yazar olarak dile getirdiklerimi “suc duyurusu” olarak kabul edip, islem yapacak merciiler varsa, Ne Mutlu Turkum Diyene..!

Savasmayanların, savasanları yonetme beceriksizligi korelmedikce, Turk ulusuna kalım hakkı yok! Ufkun otesini goren yolculara acık cagrıdır bu kanla yazılan kitap, yolumuz acık olsun!

Emperyalizmin Taseronu AKP Diktatoryasının: “Cemaat Ordusu”
TSK’ya Buyuk Komplo: Halk Ordusundan Taseron Orduya
Liberal Muhafazakar Sentez Buyurdu: Kemalist Degil, Fasist Olacaksınız!
Graham Fuller Gorev Dagıtıyor
Referandumunuz Hayırlı Olsun! Heybeliada’ya Gondereceginiz Cocugunuz Var Mıı
BND, Deniz Feneri ve AKP
Oslo’dan Lider Cıkarmak: MIT – AKP – PKK Ucgeninde Eriyen Turk Ulusu
Turkiye’de Ayaklanma Kosulları Olusturulurken!
Ikinci El AKP ve Misyonerleri
MIT Yoksa Istihbarat Pesmerge’den Saglanır!
Hala Anla(ya)mayanlar Icin: ‘Kostebek’ Emniyette

Yayın Tarihi 2012-01-03
ISBN 9944337779
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 428
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.