Gunduzsefası

Yazar: Sarah Jio

ARKADYA YAYINLARI

Acı ne kadar derinde olsa da zamanla tum cicekler gunese doner yuzunu…
Kalbin anahtarıdır gunduzsefası. Ruhlarında en derin izleri tasıyanları bile cicekleriyle sarmalar, filizleriyle umut tasır. Iste boyle gunduzsefasının susledigi bir yuzen evde yasayan Penny Wentworth, 1950’li yıllarda unlu bir ressamla evlidir. Her seye sahip olan Penny’nin tek eksigi ise kucuk evlerini taclandıracak bir bebektir. Ancak gun gectikce tek eksiginin bu olmadıgını anlayacaktır cunku sevgiyi yurekten hissetmek gerekiyordur. Onun hissettigi tek sey ise icini kemiren acıdır…
Ada Santorini New York’ta yasadıgı trajediden sonra agır depresyondadır. Kendini toparlamak icin Seattle’a Tekneler Caddesi’ne gelir. Burada kiraladıgı bir yuzen evde eski bir sandık bulur. Sandıkta Penny Wentworth adında bir kadına ait eski esyalar vardır. Gariptir ki Tekneler Caddesi’ndeki hic kimse bu kadınla ilgili konusmak istememektedir. Merakına yenik dusen Ada, Penny’nin gizemli gecmisine adım atarken kendi gelecegini de ormeye baslayacaktır.
Okuyucuları kalemiyle buyuleyen Sarah Jio’dan bir basyapıt daha. Gunduzsefası’nı okurken, ne kadar imkansız gorunse de her seyin bir umuda acılacagını goreceksiniz.
Kitabı okuyup rafa kaldırdıgınızda bile etkisinden kurtulamayacaksınız.”
Romantic Times

Cevirmen: Duygu Parsadan
Yayın Tarihi 2014-11-21
ISBN 9759997694
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 360
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.