Eyvah, Baba Oluyorum

Yazar: Hugh Weber

MARTI YAYINLARI

Cocugunun dogdugu gun, sana birinin ilk kahramanı olman icin bir fırsat sunulacak. O fırsatı en iyi sekilde degerlendir!

Yeni dogmus bir bebek gozume parmagını soktu, kulagıma tukurukler girdi ve kasıklarıma kac kez tekme yedim, artık sayısını bile hatırlamıyorum.

Ebeveynlige dair tecrubelerimden ve hatalarımdan ogrendiklerimi aktardıgım ve diger babaların 140 karakteri gecmeyen tavsiyelerine yer verdigim bu kitapta, umarım siz de dilediginiz gibi bir baba olmak icin izlemeniz gereken yola cıkan bir kestirme bulursunuz. Ya da en azından kitabı okumaktan keyif alır ve babalıga adım atmıs olan dostlarınıza hediye edersiniz.

Ebeveynligi konu alan cok az yazar, bir adamın baba olduktan sonra degisen hayatını durust, eglenceli ve oldugu gibi yansıtmayı basarabilmistir. Hugh Weber de onlardan biri.”
Booklist

Annelik hakkında binlerce kitap varken, babalıgın mizahi bir uslupla konu edildigi boylesine eglenceli bir kitabın yazılmıs olması oldukca sevindirici.”
Publishers Weekly

Eyvah Baba Oluyorum’da hem Weber’in babalık tecrubelerinde kendinizi bulabilir hem de diger babaların 140 karakterden olusan tavsiyeleriyle baba olmanın keyfini cıkarabilirsiniz!”
Amazon

Cevirmen: Zeynep Yesiltuna
Yayın Tarihi 2015-06-05
ISBN 6053487128
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 256
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.