Evernight Akademisi 3 / Kum Saati

Yazar: Claudia Gray

PEGASUS YAYINLARI

Olum ve sonsuz yasam arasındaki ince cizgide yuruyen Bianca, hayata tutanabilecek miı

Bianca ve Lucas, tanıstıkları vampir okulu Evernight Akademisi’nden kacıp Siyah Hac adlı fanatik vampir avcıları topluluguna sıgınmıstır. Bianca avcıların arasında hayatta kalmak icin dogaustu kokenini gizlemek zorundadır ama Siyah Hac, genc kızın arkadası Balthazar’ı ele gecirince saklanmak gibi bir secenegi kalmaz.
Cok gecmeden Bianca ve Lucas yine kacmaya baslar ancak bu sefer peslerinde hem Siyah Hac hem de Evernight Akademisi’nin guclu liderleri vardır. Ancak ne kadar uzaga giderlerse gitsinler genc kız kaderinden kacamayacaktır.
Bianca, asklarının her seye gogus gerebilecegini dusunmustur… Peki, askı onları bekleyen felaketten de sag cıkabilecek midirı 

Gray bir kez daha, kesintisiz macera ve tutku dolu askı kitabın sasırtıcı finaline kadar dengede tutmayı basarmıs. Okurlar, bir sonraki kitabı sabırsızlıkla bekleyecek.”
Booklist

Serinin bu kitabında cok daha fazla macera ve sonunda cozulmemis cok daha fazla sorun var. Okurlar bir sonraki kitabı heyecanla bekleyecek.” 
School Library Journal

Atlatılan buyuk tehlikeler, son dakikada yapılan kurtarma operasyonları ve dudak ucuklatan bir son… Serinin hayranları daha fazlasını istemeden duramayacak.” 
VOYA

Gray’in evreninde vampirler ve hayaletler arasındaki savas hem yeni hem de ilgi cekici.”
Children’s Literatur’e

Cevirmen: Sevinc Seyla Tezcan
Yayın Tarihi 2015-05-20
Orjinal Adı Hourglass
ISBN 6053435709
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 312
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.