Evde Dogal Tedavi

Yazar: Rajeshwari

PLATFORM

Halk arasında saglık konusundaki bilinc ve duyarlılık her gecen gun artıyor. Insanlar herhangi bir tıbbi yardım almadan hastalıklar, korunma yontemleri ve saglıklı yasam hakkında bilgi sahibi olmak icin istekli. Bu arastırma bir bakıma hastalıklardan korunmanın, tedaviden cok daha kolay oldugunun bilinciyle yazılmıstır. Bu cesaretlendirici ve umut verici bir yaklasımdır.

Zaman zaman, hic yan etkisi olmayan dogal yollarla kolayca bas edebilecegimiz en bilinen ve kroniklesmis rahatsızlıklarımızda alısmıs oldugumuz yotenmlere sıgınırız. Bu yontemlerin tek tedavi yolu oldugunu sanırız, cunku sıkıntılarımızdan ivedilikle kurtulmak icin sabırsızlanırız. Bu yaklasım da bizi acil durumlar ve kazalarda kullanılmak uzere olan ve bilinen, kronik hastalıklara care olmayan ilaclara yoneltir. Sonuc cogu zaman husrandır.

Bu kitap kendini etkin ilacların olası tehlikeli tepkimeleri ile yan etkilerine bırakmadan, basit gozetim, egzersiz ve beslenme duzenlemelerini kullanıp, saglıklarını kourmak isteyenler icin yazıldı.

Cevirmen: Ferhan Camlıkaya
Yayın Tarihi 2007-01-11
ISBN 9944455024
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 190
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.