Etkili Sunu Tasarımı

Yazar: Cliff Atkinson

ARKADAS YAYINLARI

Konu Baslıkları Sıralamanın Otesinde:

Bilgilendiren, Motive Eden ve Ilham Veren Sunular Olusturmak Icin Microsoft PowerPoint’i Kullanmak

Etkili Sunu Tasarımı kitabında iletisim uzmanı Clif Atkinson Microsoft PowerPoint’i kullanarak olusturacagınız sunuların etkisini artırmak icin yenilikci 3 adımlı sistemini tanıtıyor. Etkili bir sunum yapmak icin klasik oyku anlatımının ilkeleri ile sunum yaparken kullanılan aracların gucunu nasıl birlestireceginizi kesfetmekte adım adım size rehberlik ediyor. Gelistirdigi kolay kullanılır sablonlarıyla ve kitap boyunca goreceginiz 60’dan fazla ipucuyla etkinliginizi ve kendinize olan guvenizi artırmanıza ve boylece fikirlerinizi kolayca hayata gecirmenize yardımcı oluyor.

Etkili Sunu Tasarımı ile sunu hazırlarken fikirlerinizi nasıl duzenli ve etkili sekilde ifade edeceginizi ogrenecek; sunularınızda dusuncelerinizi acıkca ortaya koymak icin dogru mesaj ve araclarla birlikte senaryo taslaklarını kullanacak; slaytları dinleyicilere okumayı bırakıp izleyicilerle daha etkili ve verimli bir deneyim yasayacak; sunularınızın etkisini artıracak; yatırım, satıs ve egitim gibi farklı sunu turlerine uygulayabileceginiz yaratıcı sunu orneklerini inceleyeceksiniz.

Etkili Sunu Tasarımı ile maddeler halinde konu baslıklarıyla hazırlanmıs sıkıcı slaytları bir kenara bırakıp sununuzdaki ilginc oykuyu ortaya cıkarın!

Cevirmen: Tayfun Evyapan
Yayın Tarihi 2008-03-20
ISBN 9755095356
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 240
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 18.5 x 23.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.