Endustri – Orgut Psikolojisi Alanında Kullanılan Olcekler El Kitabı

Yazar: Prof.Dr. Nursel Telman

NOBEL YAYIN DAGITIM

Endustri / Orgut Psikolojisi Olcekleri El Kitabı, psikolojinin gunumuzde popularitesi oldukca yukselen alt dallarından biri olan "Endustri / Orgut Psikolojisi Olcekleri"ni iceren bir basvuru kaynagı olarak Turkiye alan yazınında ilk ve tek ornek olarak yayın hayatına gecmektedir.

Elinizdeki bu kitap, ozellikle alandaki arastırmacıların ihtiyaclarına cevap verebilmek icin kaleme alınmıstır. E / O Psikolojisi, Orgutsel Davranıs, Davranıs Bilimleri, Yonetim Organizasyon ve ilgili diger dallarda yuksek lisans, doktora ve ileri duzey akademik calısmalar yapan meslektaslarımızın ihtiyac duyabilecegi, alana ait onemli ve temel kavramları olcen olcek bilgileri, orijinal kaynakları ile birlikte, Turkiye’de gerceklestirilen gecerlilik ve guvenilirlik calısmalarını icermektedir.

Kitaptaki olcek bilgileri, her bir kavrama ait kuramsal bir giris yapıldıktan sonra verilmekte, dolayısıyla tez yazma asamasına gecmekte olan ogrenciler ya da arastırma konusu arayan akademisyenler icin yararlı bir basvuru kaynagı olma ozelligi tasımaktadır.

Kitabın ana bolumleri, Endustri / Orgut Psikolojisi Alanı, Is Yasamında Birey, Is Yasamında Birey ve Is, Is Yasamında Birey ve Orgut ve son olarak da Is Yasamında Birey ve Lider olarak sıralanmaktadır. Soz konusu bolumler, ilgili ana baslıklara duyulan akademik ilgi dogrultusunda ogrenci ve akademisyenlere yararlı bir kılavuz olması amacıyla olusturulmustur.

Yayın Tarihi 2013-10-21
ISBN 6051336138
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TURKCE
Sayfa Sayısı 370
Cilt Tipi Karton Kapak
Kagıt Cinsi Kitap Kagıdı
Boyut 16 x 23.5 cm

Tüm malzemeler bir sitede www.kitapyurdu.com alınan.
Rehberlik sadece ziyaretçiler için malzeme kullanın.